خانه/خدمات/استقرار

استقرار

ما در فناوری اطلاعات زرین می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولاتی که عرضه می‌کنیم به بالاترین حد ممکن برسانیم. از این رو در چند سال اخیر تمرکز ویژه‌ای بر فرایند استقرار محصولات خود داشته‌ایم و می‌کوشیم با کاستن از زمان و هزینه‌های جانبی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سیستم‌ها، سود شما را بیشینه کنیم.

 

متدولوژی استقرار

ما تلاش کرده‌ایم با مجموعه‌ای مدون از رویه‌ها، فنون، ابزارها و مستنداتی که حاصل کار مستقیم و مستمر با مشتریان است، خدماتی عالی را در استقرار سیستم‌ها به شما ارائه کنیم.

متدولوژی فناوری اطلاعات زرین بر پایه‌ی تجربه‌های به دست آمده از کار با مشتریان متعدد، در پنج مرحله طراحی شده است:

۱- طراحی پروژه

ابتدا فعالیت‌های اصلی برای هدایت پروژه تعیین می‌شود. از جمله بر اساس نوع کار، مدیران پروژه در سازمان شما و در فناوری اطلاعات زرین انتخاب می‌شوند ، سپس برنامه زمانی پروژه با در نظر گرفتن شرایطی همچون زمان، بودجه و حجم اطلاعات در دسترس، تعیین می‌شود.

۲- شناخت و طراحی فرایندها بر اساس نیاز مشتری

در این مرحله، اطلاعات مورد نیاز برای استقرار، از سازمان شما استخراج می‌شود و بر اساس ارزیابی انجام شده و با تحلیل دقیق شرایط موجود در سازمان ، نرم افزاری متناسب با نیازهای خاص شما طراحی می‌شود تا در سازمان پیاده‌سازی شود.

۳- توسعه و پیاده‌سازی نرم افزار

در مرحله سوم، تیم پروژه، نرم افزار را برای انطباق نیازمندی‌هایی که در جریان تحلیل عملیات شناسایی شده، پیاده‌سازی می‌کند.

۴- تجمیع و آموزش

در این مرحله، تمامی عناصر استقرار با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا عملیات با موفقیت اجرا شود. همزمان با انجام تنظیم‌های لازم بر اساس محیط اجرایی و انتقال داده‌ها به مشتری، کاربران نهایی نیز آموزش می‌بینند. برای مدتی، کاربران شما وظایف خود را روی سیستم جدید با نظارت تیم استقرار فناوری اطلاعات زرین انجام می‌دهند تا مطمئن شویم که نیازهای شما به بهترین شکل ممکن برآورده می‌شود.

۵-عملیاتی کردن نرم افزار

در این مرحله، پشتیبانی مداوم از فرایندهای مستقر شده و سیستم جدید انجام می‌شود و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، مسائل در کم‌ترین زمان ممکن حل می‌شود. در نهایت، نتایج و خروجی‌های به‌دست آمده با اهداف پروژه مقایسه و ممیزی می‌شوند.

به جز مراحل عملیاتی، در جریان استقرار، فرایند مدیریت و کنترل پروژه‌ی دقیقی توسط ‌شرکت‌ فناوری اطلاعات زرین برای پیشرفت پروژه‌ها طراحی شده است که خروجی آن گزارش‌های منظمِ پیشرفت و ضمانت استقرار مناسب سیستم‌ها بر اساس شرایط و نیازمندی‌های سازمان شما می باشد.