سیستم جامع کشتارگاهی سیمرغ زرین محصول شرکت فناوری اطلاعات نگارستان زرین ، مخصوص فرآیندهای کاری کشتارگاه های صنعتی طیور برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده است . این نرم افزار شامل زیر سیستم های : مدیریت محموله – مدیریت تولید – بسته بندی - انبار قطعات – انبار محصول مبتنی بر بارکد و RFID بوده و قابلیت یکپارچگی با هر سیستم مالی را دارا می باشد .

            نرم افزار مذکور در طی دو سال مطالعه مداوم و آزمایش در محیط واقعی تولید شده است و تا کنون نمونه مشابه آن در هیچ یک از کشتارگاه های صنعتی کشور دیده نشده است . تمامی گزارشات مالی و مدیریتی مورد نیاز مدیران برای تصمیم گیری های دقیق و آگاهانه در این سیستم گنجانده شده و در کنار آن یک ماژول گزارش گیری و ثبت سفارشات تحت وب مخصوص مدیران با قابلیت مشاهده بر روی تلفن های همراه هوشمند وجود دارد که با استفاده از آن می توان گزارشات لحظه به لحظه از کشتارگاه دریافت نمود .

             با توجه به اینکه اغلب کشتارگاه های صنعتی طیور دارای سیستم مالی و حسابداری می باشند بنابراین امکانات برقراری ارتباط موثر با هرکونه سیستم مالی در این نرم افزار دیده شده است و در صورتی که مجموعه ای به سیستم مالی مجهز نباشد سیستم جامع مالی و اداری زرین با بیش از 800 مجموعه تولیدی و خدماتی تحت پوشش و با زیر سیستم های : حسابداری– خرید و فروش – خزانه داری – دفترداری – صدور چک – حقوق و دستمزد – احکام و کارگزینی آماده نصب و راه اندازی می باشد .