خانه/درباره ما/تاریخچه

تاریخچه

شرکت فناوری اطلاعات نگارستان زرین در سال 1387 با هدف تولید سیستم های هوشمند AIDC  با همکاری گروهی متشکل از متخصصان و نخبگان حوزه  نرم افزار، الکترونیک و فناوری اطلاعات بنیان گذاری شد .

پس از دو سال تحقیق و پژوهش علمی مدیران ارشد شرکت در حوزه هدف گذاری شده سرانجام در سال 1390 با ورود به پارک علم و فناوری شرکت فناوری اطلاعات نگارستان زرین فعالیت رسمی خود را آغاز نمود .

تولیدات ما بر مبنای پژوهش علمی ، نوآوری ، خلاقیت و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا بوده و در عین حال مشتری محوری سرلوحه ی فعالیت های این شرکت می باشد.

کارکنان شرکت فناوری اطلاعات نگارستان زرین آموخته اند همواره از دیدگاه مشتری به مسائل مربوط به نحوه ی ارائه ی خدمات بنگرند و رضایتمندی مشتریان را بزرگترین دستاورد خود می دانند.

با یاری خداوند متعال و به شکرانه ی تفکرات مثبت توانستیم پس از 4 سال کوشش بی وقفه جایگاه خود را در حوزه ی IT به تثبیت برسانیم .

فناوری اطلاعات زرین عناوین جوان ترین کارآفرین کشور و کارآفرین برتر در سال 1392 ، شرکت برگزیده حوزه فناوری اطلاعات جشنواره علم تا عمل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1393 ، شرکت برتر حوزه فناوری اطلاعات جشنواره اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت ، معدن و تجارت در سال 1395 را در کارنامه خود دارد .